Ada Śledź była uczestniczką pierwszej edycji programu „Love Island”. Była jednocześnie najmłodszą uczestniczką. Powiedzmy sobie nieco więcej o tej fantastycznej osobowości.

Co wiadomo o kobiecie?

Ada Śledź w momencie wejścia do interaktywnego programu miała jedynie dwadzieścia lat. Była zatem najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji „Love Island”. Kobieta mieszka na co dzień we Wrocławiu. Pracuje jako modelka. Jak sama przyznaje nie była jeszcze nigdy w żadnym związku. Jednak do programu się zgłosiła, aby to zmienić. Jak wiemy nie udało jej się odnaleźć miłości w show.

Kobieta za swoje największe atuty uważa zgrabne nogi, piękne oczy oraz wręcz doskonałe piersi. Z jakim celebrytą umówiłaby się najchętniej na randkę? Przyznaje, że na pewno byłby to Jack Gilinsky. Jest to po prostu jej ideał mężczyzny. Jest nie tylko wysoki, ale także bardzo dobrze zbudowany.

Ada przyznaje, że facet z jej marzeń musi być odrobinkę szalony, a do tego niezwykle komunikatywny. Od mężczyzny marzeń oczekuje zaufania oraz szczerości, chociaż sama się kieruje w swoim życiu zasadą, że szczerość jest bardzo cennym darem, ale należy jej uważać z umiarem.

Szalona, ale zdyscyplinowana

Ada Śledź ma opinię bardzo szalonej osoby, ale jednocześnie osoby zdyscyplinowanej. Jej bardzo mocną stroną jest ogromna pewność siebie. Samo niezdecydowanie się zdarza jej tylko i wyłącznie podczas zakupów. Nigdy się nie poddaje i doskonale zawsze wie, czego konkretnie chce. Spędza czas bardzo aktywnie, uwielbia bardzo dobre jedzenie, kosmetyki, jak i także kocha tańczyć oraz śpiewać.