Na pewno wiele dobrego słyszałyśmy o baleyage blond. Jest to fryzurka, która nam się podoba. Jednak mamy wątpliwości, czy będzie pasowała nam. Jak to jest? Czy będzie nam pasowała?

Komu pasuje taka koloryzacja?

Baleyage blond jest bardzo popularną metodą farbowania. Co więcej jest to na tyle uniwersalne farbowanie, że pasuje prawie każdej kobiecie. Tak naprawdę sama koloryzacja wykonana odpowiednio sprawi, że nasze włosy wyglądać będą na rozjaśnione oraz uzyskujemy efekt, jakby było ich więcej. Uzyskamy także efekt niezmiernie naturalny. Takowy sposób farbowania polecany jest kobietom, które chcą się troszkę odmłodzić.

Różne rodzaje baleyage

Musimy także zaznaczyć, że mamy naprawdę mnóstwo wersji tejże fryzury. Jednak na pewno największą popularnością cieszy się baleyage blond.Oczywiście to jakie konkretnie odcienie będą dla nas najlepsze jest zależne bezpośrednio od tego, jaki mamy wyjściowy kolor naszych włosów. Gdy jesteśmy naturalną brunetką, to pasemka powinny mieć różne odcienie ciemnego brązu. Z kolei gdy nasze własne mają kolor jasny blond, to w tym wypadku sprawdzi się idealnie platyna. Warto się posłuchać fryzjera i właśnie na niego się zdać.

Kluczem do sukcesu jest tutaj wybór naprawdę dobrego fryzjera. Nie idźmy do pierwszego lepszego. Musi to być naprawdę sprawdzony fryzjer z tak zwanej wyższej półki. Stawiając na dobry salon fryzjerski na pewno wyjdziemy z przepięknymi włosami oraz genialną fryzurką, która będzie nam pasowała idealnie. Już nigdy nie zmienimy fryzjera.