Jest świeża, pełna pasji i wyraźnie zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Czy mówimy o kolejnej młodej nadziei popu? Nietypową barwą głosu, bezpośredniością i niepowtarzalnym stylem muzyki jaką tworzy, zdobywa serca coraz większej grupy słuchaczy. To Ewelina Lisowska, nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej.

Ewelina Lisowska, urodzona w 1991 roku, to polska piosenkarka i autorka tekstów, która zasłynęła dzięki udziałowi w popularnym programie telewizyjnym „X Factor”. Choć nie udało jej się wygrać, to jednak publiczność pokochała jej głęboki, pełen emocji głos. Nie sądziła wtedy, że występy w popularnym show staną się początkiem jej profesjonalnej kariery muzycznej.

W roku 2012, po finale „X Factor”, artystka wydała swój debut nasadzony na scenie. Pierwszy singiel pt. „Nieodporny Rozum” szybko zdobył wielu fanów i stał się prawdziwym radiowym hitem. Kolejne utwory, jak „W stronę słońca” czy „Już czas”, potwierdzały, że Ewelina ma nie tylko talent, ale również zdolności do tworzenia przekonujących i angażujących piosenek.

Kolejne lata to dla Lisowskiej ciężka praca, ale także coraz większe sukcesy. Świadomość, że nie chce być tylko piosenkarką, ale także autorką tekstów, sprawia, że jej utwory są bardzo osobiste i pełne emocji. W tym czasie powstaje jej debiutancka płyta longplay – „Aeroplan”, na której znalazło się aż 14 utworów, w tym takie hity jak „Daleko od noszy” i „Niepozorny rozum”.

W 2015 roku Lisowska zostaje nominowana do prestiżowych nagród muzycznych, m.in. w kategorii „Najlepszy Debiut” na MTV Europe Music Awards oraz „Najlepszy Artysta” na festiwalu TOPtrendy. Te wyróżnienia tylko potwierdzają jej pozycję na polskiej scenie muzycznej.

Nie można jednoznacznie przypisać Eweliny do jednego gatunku muzycznego. Tworzy muzykę z pogranicza popu i rocka, ale można w niej dostrzec także elementy muzyki elektronicznej. To sprawia, że jej utwory są niepowtarzalne i zawsze pełne energii.

Ewelina Lisowska nadal rozwija swoją karierę. W ciągu ostatnich lat udało jej się zdobyć miliony fanów, a jej utwory regularnie goszczą na listach przebojów. Choć jej kariera jest wciąż w trakcie, to już teraz można stwierdzić, że jest jedną z najbardziej obiecujących gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Ewelina to artystka, która nie boi się wyzwań, często eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi, nie boi się śpiewać o trudnych, ważnych tematach. Każdy jej utwór jest inny, a mimo to można w nich dostrzec charakterystyczny dla niej styl.

Życzymy Ewelinie dalszych sukcesów, a wszystkim miłośnikom dobrej muzyki polecamy posłuchanie jej utworów. Bez wątpienia każdy z nas znajdzie w nich coś dla siebie. Ewelina Lisowska to gwiazda, na której warto mieć oko!