Czy Georgina Tarasiuk jest Ci znana? Dobrze się zastanów. Bowiem swój debiut miała w niezwykle popularnym programie jakim jest Szansa na sukces. Miała wtedy tylko jedenaście lat. Wszystkich widzów zaskoczyła rewelacyjną interpretacją piosenki Dłoń Natalii Kukulskiej. Udało jej się zdeklasować swoją konkurencję.

Genialne dziecko

Georgina Tarasiuk po programie Szansa na sukces nazwana została genialnym dzieckiem. Zapraszana była na różnego rodzaju koncerty. Eksperci wypowiadali się o niej, aby czym prędzej weszła do studia nagraniowego. Piosenkarka swój album nagrała w roku 2002. W roku 2006 nagrała swój pierwszy singiel – Niedorosła miłość. Piosenka ta cieszyła się naprawdę sporą popularnością. Musimy zaznaczyć, że dziewczyna śpiewała z takimi osobistościami jak Violetta Villas czy też Piotr Rubik.

Co jeszcze musimy o niej wiedzieć?

Obecnie kobieta razem z Piotrem Lewańczykiem (swoim życiowym partnerem) tworzy duet o nazwie Blauka. Pierwsza płyta tegoż zespołu to Miniatura. Styl tej płyty jest stylem niezwykle mieszanym. Możemy go określić jako retrospektywny oraz rekreacyjny rock. Należy przyznać, że brzmi to genialnie i do tego robi ogromne wrażenie. Jest to nieco zagadkowe. Należy sięgnąć po tę płytę, aby się przekonać na jaką muzykę, jak i także na jakie emocje możemy w ogóle liczyć.

Jedno wiemy na pewno – wszyscy fani zagorzali (a ich na pewno nie brakuje) są w zasadzie zachwyceni takim naprawdę udanym powrotem tejże wokalistki. Na pewno jeszcze nieraz usłyszymy jej nowe kawałki.