Karolina Małysz to córka Adama Małysza. Jej urodziny zbiegają się wraz z Halloween. W związku z okolicznościami bardzo ciekawie się przebiera. Mało kto wie, ale córka Adama oraz Izabeli Małyszów kolejny raz się pochwaliła swoją bardzo oryginalną pasją. Pasją jest charakteryzacja oraz makijaż artystyczny.

Nie ma zamiaru wykorzystywać swojego nazwiska

Pomimo, że Adam Małysz zakończył dawno temu karierę skoczka narciarskiego, cieszy się nadal sporą popularnością. Jego córka jednak nie wykorzystuje słynnego nazwiska i raczej unika wystąpień publicznych oraz stroni od świata show-biznesu. Karolina Małysz od czasu do czasu zamieszcza zdjęcia na Instagramie, gdzie ją obserwuje piętnaście tysięcy użytkowników.

Co roku Karolina Małysz zaskakuje nas w Halloween swoją charakteryzacją. Ostatnio wystąpiła cała zabandażowana. Jej charakteryzacja przypominała skórę, która odpada z twarzy oraz szyi. Z kolei rok temu była jednocześnie zarówno wilkiem, jak i także Czerwonym Kapturkiem.

Dorastanie na oczach milionów Polaków

Adam Małysz w czerwcu 1997 roku wziął ślub z Izabelą Polok. Skoczek wówczas miał niespełna dwadzieścia lat. Jego żona miała blisko dziewiętnaście lat.

Dziewczyna dorastała w zasadzie na oczach milionów kibiców, ponieważ często w dzieciństwie swojemu tacie kibicowała na zawodach. Karolina Małysz do dnia dzisiejszego unika mediów. Jednak kiedyś udzieli wywiadu, w którym zdecydowała się powspominać dzieciństwo. Nie ukrywała, że brakowało jej często w dzieciństwie taty. Wiadomo, że był skupiony na karierze.