Lilly Marchel pojawiła się na okładce magazynu CKM. Jest to zawodowa fotomodelka, która okrzyknięta nawet została królową Instagrama. Wiele osób porównuje ją do samej Natalii Siwiec, a nawet tytułuje ją jej następczynią. Czy uroda Lilly Marchel to sama natura?

Zarabia ciałem

Lilly Marchel już od dobrych kilku lat zarabia swoim ciałem. Gdy miała jedyne szesnaście lat to już zarabiała jako fotomodelka. Od tego momentu jej kariera cały czas nabierała tempa i rozpędzała się. Jej celem zawsze było dostanie się na okładkę dla panów. Marzenie to spełniła.

Jak na razie pojawiła się na okładce CKM-u, ale czas pokaże jak dalej potoczy się kariera kobiety. Lilly może się pochwalić największą popularnością na swoim Instagramie. Podbiła już serca prawie trzystu tysięcy obserwatorów.

Kobieta może się pochwalić wieloma sesjami komercyjnymi. Ostatnio udało jej się nawet współpracować z najbardziej znanym fotografem we Francji – Yvesem Kortumem.

A jakie odniosła sukcesu na rodzimym gruncie? Wystąpiła chociażby u Wujaszka Liestyle. Jest on znany z zamiłowania do kobiecego negliżu.

Czy kobieta poprawiała swoją urodę?

Wiele osób uważa, że kobieta poddała się operacjom plastycznym. Czy jest to prawda? Jak sama zainteresowana się do tego odnosi? Jak na razie nie wypowiedziała się na ten temat. Możemy jedynie snuć domysły. Nie pozostaje nam nic innego. Na pewno kobietę tę będziemy bacznie obserwować, ponieważ nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej kariera w zasadzie dopiero się rozwija i na pewno ma jeszcze wiele do zaoferowania.