Jest znanym polskim modelem i influencerem. Młody, przystojny i uzdolniony mężczyzna doskonale odnalazł się w showbiznesie po udziale w konkursie Mister World 2016 gdzie doszedł aż do półfinału. Jonkisz urodził się w 1997 roku zatem bardzo młodo odniósł już duży sukces o którym inni marzą przez całe życie.

Rodzina i związki

Rafał Jonkisz pochodzi z Rzeszowa. Ma dwie siostry i brata a jego ojciec zmarł gdy Rafał był dzieckiem co prawdopodobnie było przyczyną tak szybkiego wydoroślenia. Model był związany z kilkoma kobietami jednak jego najbardziej medialnym związkiem pozostaje relacja z Marceliną Zawadzką również modelką. Była Miss Polonia rozstała się z Rafałem w 2020 roku jednak para do tej pory nie podała powodu rozpadu ich związku. Być może miała tu wpływ różnica wieku. Oboje pozostają jednak w przyjacielskich relacjach co podkreślali wielokrotnie w udzielanych wywiadach. 

Kariera sportowa

Jonkisz zaczął trenować akrobatykę jako 13-letni chłopiec by kilkanaście lat później wystąpić w show „Mam talent:, założyć swój własny zespół akrobatyczny, zdobyć tytuł Mistera Polski i Wicemistera Świata a nawet założyć własną formę odzieżową. Przedsiębiorczość, pracowitość i skupienie na pasji przyniosły mu sukces, dzięki któremu może zadbać o rodzinę a nawet pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Warto rozwijać swoje pasje tak jak Rafał Jonkisz, nigdy nie wiadomo jak wysoko nas zaprowadzą.