Oglądanie seriali na Netflixie stało się dla wielu osób prawdziwą pasją. Nie wyobrażamy sobie wieczoru bez obejrzenia przynajmniej kilku odcinków naszego ulubionego serialu. Które seriale są warte obejrzenia na platformie Netflix? Warto zapoznać się z Netflix seriale ranking, a przekonamy się o tym.

Dom z Papieru

Jakby nie było na Netflixie mamy spory wybór seriali. Są one naprawdę genialne. Jednak, które mogą się pochwalić największą popularnością? Jak się kształtuje Netflix seriale rankingNa pewno prym wiedzie serial o tytule Dom z Papieru. Serial ten opowiada o grupie zwerbowanych osób przez Profesora. Są to osoby, które miały problem z prawem i trudnią się różnego rodzaju działalnością przestępczą. Plan profesora to napad na Narodowy Bank w Hiszpanii. Serial jest pełen zwrotów akcji. W tym roku, dokładnie w kwietniu dostępny będzie na Netflixie finałowy sezon. Już nie możemy się doczekać.

Inne świetne seriale

Oczywiście dobrych seriali na Netflixie jest znacznie więcej. Jest to chociażby serial Prison Break, Breaking Bad, Sposób na morderstwo czy też Szkoła dla elity. Każdy z nas ma inny gust oraz co innego mu się podoba. Twórcy rankingu nie dają nam gwarancji, że każdy z wymienionych seriali będzie się nam podobał. Może być z tym różnie.

Jednak powyżej wymienione seriale cieszą się naprawdę sporą popularnością i my sami możemy należeć do fanów tych dzieł. Seriale te są popularne nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Dajmy się namówić, a na pewno nie zaprzestaniemy oglądania po pierwszym odcinku.