Paznokcie mają to do siebie, że bardzo wiele o nas mówią. Co ciekawe na paznokcie uwagę zwracają nie tylko inne kobiety, ale również mężczyźni. Warto zatem do swojego manicure nieco się przyłożyć. Powinnyśmy wykorzystać ciekawe połączenia kolorów, które odświeżą nasze paznokcie. Świetnym przykładem są paznokcie różowo czarne.

Klasyka, ale nieco przełamana

Wiemy doskonale, że paznokcie w czarnym kolorze to już klasyka. Cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. W zasadzie to wcale nas to nie dziwi. Cieszymy się z tego, ponieważ jest to kolor bardzo bezpieczny, uniwersalny oraz pasuje niemal do wszystkiego. Jednak czy z czasem nam się nie znudzą? Niestety tak. Musimy pokusić się o ich ciekawe przełamanie. Uda nam się to dzięki dodaniu innego koloru. Bardzo dużą popularnością obecnie cieszą się paznokcie różowo czarne. W zasadzie to paznokcie te podbijają modę.

Nie bądźmy gorsze i zdecydujmy się na taki manicure.

Różne odcienie różu

Tak naprawdę możemy się zdecydować na różne odcienie koloru różowego. Pomimo tego, że wciąż będzie to manicure różowo czarny, to będzie się prezentował całkiem inaczej. W zasadzie to podoba nam się to. Odcieni różu jest wiele. Możemy postawić na odcień różu wpadający w beż oraz nude, ale także możemy postawić na kolor różowy, który jest wręcz bardzo intensywny i raczej się nadaje na pory letnie, a już na wakacyjny urlop w tropikach okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W takiej sytuacji może to być nawet różowy wręcz żrący. Już nam się podoba to połączenie.