Agata Paskudzka to obecnie Agata Rubik. Bardzo łatwo się domyśleć, że jest to żona Piotra Rubika – znanego kompozytora. Mało kto dawał im szasnę na trwały związek. Jak widać na załączonym obrazku – życie bywa przewrotne. Są razem już bardzo długo, a na dodatek wychowują dwie córki. Mało kto wie, że między małżonkami jest prawie dwadzieścia lat różnicy.

Żona sławnego kompozytora

Agata Paskudzka została żoną znanego kompozytora. Jednak jest to nieco krzywdzące, ponieważ sama również realizowała swoją karierę. Zajmowała się zawodowo modelingiem. Mało kto wie, że brała także udział w wyborach Miss Polonia. Na tym wspomnianym konkursie (rok 2005) poznała swojego męża. Los chciał, że Piotr Rubik na konkursie tym był jurorem.

Z czasem media zaczęły się interesować ich życiem. W zasadzie to nie dawały im spokoju. Wszystko za sprawą różnicy wieku. Dokładnie Piotr Rubik jest od swojej żony starszy o dziewiętnaście lat. Para od zawsze przyznaje, że lata, które ich dzielą nie mają dla nich kompletnie znaczenia. Kochają się i to jest właśnie najważniejsze.

Szczęśliwa para

Wszystkim hejterom oraz wielu mediom udowodnili, że ich uczucie od początku było prawdziwe i trwa do dnia dzisiejszego. Para postanowiła zalegalizować swój związek. Co więcej tworzą pełną rodzinę, ponieważ mają dwie urocze córeczki. Czy mogli wymarzyć sobie lepszy scenariusz swojej miłości? Raczej nie. Naprawdę widać, że są szczęśliwi, zakochani i nie robią niczego na siłę. Podobają nam się jako para, jak i także jako rodzinka.