Sylwia Przybysz pochodzi z Ciechanowa i urodziła się w 1988 roku. Polscy widzowie doskonale znają ją z popularnych utworów muzycznych, singli i doskonałego wokalu, ale także z nagrań, jakie piosenkarka umieszcza na YouTubie.

Sylwia Przybysz – muzyka, nagrody, twórczość

Pierwszą ważną nagrodą za osiągnięcia muzyczne piosenkarki było wyróżnienie na prestiżowym konkursie YouTube Young Stars w 2015 roku. To właśnie ono sprawiło, że utworami Przybysz zaczęły się interesować tysiące osób, a jej kariera muzyczna nabrała tempa.

Co ciekawe, zanim Sylwia Przybysz pojawiła się na scenie, kształciła się w kierunku charakteryzacji i makijażu, m.in. w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make up Star. Dopiero z czasem, zamiast tylko robić makijaż gwiazdom, zaczęła tworzyć muzykę. Od czasu wrzucenia na YouTube swoich pierwszych coverów, w 2012 roku do otrzymania nagrody YouTube Young Stars minęły ledwie trzy lata. W międzyczasie, już w 2014 została odkryta przez znaną wytwórnię muzyczną i zaprezentowała wraz z nią pierwszy video klip do swojego debiutanckiego singla.

  • Pierwsze nagranie: Cher Lloyd „Wan u back”
  • Debiut: „Plan”, który okrył się złotą płytą!
  • Popularne utwory: „Związane oczy mam”, „W moim sercu”, „Zmiany”, Verba – „Najważniejsza”, „To dla ciebie pragnę żyć” – platynowa płyta, podobnie jak i „Rozmyślam noc i dzień”,
  • Teledyski: „Happy end”, „Turn the page”, „Plan”, „Spełniaj marzenia”, „Tylko raz”, „Pomimo”, „Na pamięć”

Piosenkarkę można śledzić na Instagramie, Youtube oraz na super popularnym TikToku.