Bez wątpienia Paulina Wyka oraz Maciej Zakościelny są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Jak się im układa? Przekonajmy się.

Stroni od mediów

Paulina Wyka raczej stroni od mediów. Niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jednak zrobiła mały wyjątek i zdecydowała się wziąć udział w Q&A na Instagramie. Modelka odpowiadała na pytania fanów i bardzo dużo opowiedziała o swojej relacji z partnerem.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że para zdecydowała się sformalizować swój związek. Czy jest to prawda? Modelka zaprzeczyła tym doniesieniom. Co więcej na pytanie to zareagowała z ogromnym poczuciem humoru.

Inne pytania dotyczyły zdrowego stylu życia oraz wegańskiej diety. Z tego właśnie słynie kobieta. Wiemy doskonale, że stawia na wszystko co naturalne i ma twarde zasady jeśli chodzi o styl życia oraz odżywianie.

 Jak to jest być żoną najprzystojniejszego aktora?

Oczywiście w związku z tym niewątpliwie Maciej Zakościelny jest bardziej znany. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Wiemy o tym doskonale. Nikogo zatem nie zdziwiło to, że wiele spośród pytań dotyczyło właśnie popularnego aktora. Padło pytanie – jak to jest być żoną najprzystojniejszego aktora w Polsce? Wszyscy byli ciekawi tej odpowiedzi, ale tak naprawdę odpowiedź zszokowała i zaskoczyła niemal wszystkim. Bowiem Paulina Wyka powiedziała, że nie wie, ponieważ nie jest żoną najprzystojniejszego aktora. Fanom pozostaje się zastanowić czy uważa, że Maciej nie jest najprzystojniejszy czy też może nie jest jego formalną żoną. Zostawiła nam pole do myślenia.